Sporna sudijska odluka: Penal za Zrinjski protiv GOŠK-a izazvao polemike (VIDEO)

Fudbaleri Zrinjskog danas su u 23. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali GOŠK rezultatom 1:0, uz pomoć jedanaesterca koji je izazvao dosta polemike.

Dva puta su fudbaleri Zrinjskog tražili kazneni udarac, prije nego što je, konačno, u 74. minuti Mateo Musa pokazao na bijelu tačku. To je izazvalo brojne polemike, a o čemu se radi, moći ćete pogledati u nastavku.

Siguran realizator bio je Miloš Filipović, za prekid serije od pet mečeva bez pobjede mostarskog tima, a nakon meča pojavilo se mnogo komentara na društvenim mrežama.

O čemu se radi, te da li je ova sporna odluka na kraju dobro i prosuđena, pogledajte u video sažetku objavljenom na kanalu Zrinjski.tv.