Spektakl u Bremenu: Werder slavio, Schalke nastavio s katastrofalnom serijom

Schalke je i večeras nastavio s nizom katastrofalnih rezultata, a poraženi su s 4:2 u spektaklu u Bremenu.

Werder je slavio nakon preokreta te je upisao važna tri boda s kojim može uhvatiti priključak u borbi za Evropu.

Embolo je doveo goste u vodstvo u 26. minuti, ali svega pet minuta kasnije Rashica poravnava na 1:1.

A, onda, spektakl u drugom poluvremenu.

Kruse je iz penala u 51. minuti doveo domaće u vodstvo, a Rashica ponovo pogađa u 73. minuti za velikih 3:1.

Embolo vraća Schalke u igru pet minuta prije kraja i smanjuje na 3:2. Ponadali su se opet navijači Schalkea, ali njihove nade gasi Harnik duboko u sudijskoj nadoknadi kada pogađa za 4:2.

Schalke je u posljednjih osam utakmica samo jedanput slavio, a ovo mu je čak peti poraz…

Nedavno su navijači skinuli kapitensku traku Benjaminu Stambouliju, a kako će im “na oči” nakon ovoga, ne znamo…

Werder – Schalke 4:2 (Rashica 31’, 73’, Kruse 51'(p), Harnik 90+4’ / Embolo 26’, 85’)