Raspoloženi Kamenjaš vodio Sparse do ubjedljive pobjede protiv Kaknja

U okviru 15. kola Prvenstva BiH u košarci OKK Spars je savladao KK Kakanj ubjedljivim rezultatom 76:60 u dvorani Novo Sarajevo na Grbavici.

Sarajlije su najbolje odigrale u prvom poluvremenu gdje su ostvarile značajnu prednost u odnosu na goste iz Kaknja, a na odmor se otišlo rezultatom 48:25.

U drugom poluvremenu obje ekipe su igrale sa pola snage, Kakanj se nije uspio približiti domaćinima, a Sparsi su lakšim tempom osigurali novu pobjedu. Rezultat je na kraju glasio 76:60 u korist Sarajlija te su se ovom pobjedom uspjeli popeti na 3. mjesto u Prvenstvu BiH.

Najefikasniji u redovima domaćina je bio Kenan Kamenjaš sa 15 poena i 8 skokova, dok je za goste najviše poena postigao Almir Hasandić, ukupno 10.