Sociedad nije uspio krunisati dobru partiju pobjedom: Podjela bodova sa Levanteom

U okviru 28. kola španske LaLige ekipa Real Sociedada je odigrala neriješeno sa Levanteom, a konačan rezultat je glasio 1:1.

Kroz cijelu utakmicu domaća ekipa je bila nešto bolji protivnik, a sve je krenulo sjajno pogotkom Januzaja u 26. minuti susreta.

Sa minimalnom prednošću je Sociedad otišao na odmor te se činilo kako bi danas mogli do punog plijena.

Međutim u 79. minuti je to sve pokvario Mayoral pogotkom na asistenciju Campane za konačan rezultat 1:1.

Uz utakmicu više Sociedad za šestoplasiranom Sevillom sada zaostaje četiri boda te je san o Evropi polako prestaje.