Smatraju da vrijedi mnogo više: Velež odbio ponudu za Mujezinovića

Velež je u četvrtak u pripremnoj utakmici odigrao neriješeno protiv Željezničara, a rezultat je na kraju glasio 3:3.

Prvo poluvrijeme je Velež igrao u najjačem sastavu koji je pružio veoma dobru igru, a u nastavku susreta šef stručnog štaba Rođenih Ibro Rahimić, dao je priliku svojim mlađim igračima.

Ekipu Veleža je prije par dana napustio Tarik Isić, a postojala je mogućnost da isto uradi i Mustafa Mujezinović. Naime, u redove Mostaraca pristigla je ponuda za 25-godišnjeg veznog fudbalera, ali je ista, bar za sada, odbijena.

“Istina je da je došla ponuda za Mujezinovića, ali smatramo da on vrijedi puno više. Razgovarali smo s njim, pružit ćemo mu podršku, i mislim da će ostati sa nama u narednoj sezoni. Želja nam je da pomognemo mladim igračima da osiguraju svoju egzistenciju, ali i da Velež ima koristi od toga”, kazao je šef struke Veleža Ibro Rahimić u razgovoru za klupsku TV.

Mujezinović je ugovorom za Velež vezan do narednog ljeta.