Sloboda vodila protiv Toma, ali poražena nakon penala u završnici

Fudbaleri Slobode poraženi su u pripremnom susretu od Toma iz Tomska rezultatom 1:2 odigranom u Antaliji.

Tuzlaci se trenutno nalaze na pripremama za drugi dio sezone u turskoj Antaliji, a tamo su fudbaleri danas odigrali novi prijateljski duel, ovaj put protiv ruskog Toma iz Tomska.

Nakon ne toliko interesantnog prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, uslijedilo je drugo poluvrijeme gdje smo vidjeli preokret Rusa nakon vodstva bh. ekipe.

Vladimir Grahovac je u 65. minuti doveo izabranike Slavke Petrovića u vodstvo, ali su Rusi u završnici dobili dva jedanaesterca i slavili na kraju. Oba puta siguran izvođač bio je Ilya Kuzmichev za pobjedu Toma.