Sloboda u kontrolnom meču ubjedljivo nadigrala visočku Bosnu

Fudbaleri Slobode savladali su u Međugorju u kontrolnom meču ekipu visočke Bosne rezultatom 4:1.

Tuzlaci su poveli već u 4. minuti preko Livančića, a samo tri minute kasnije Zukić je glavom po drugi put zatresao mrežu Visočana za 2:0.

Pitanje pobjednika riješeno je u 24. minuti kada je Pršeš povisio na 3:0, a u nastavku nešto opušteniju igru Tuzlaka iskoristila je Bosna da u 81. minuti ublaži poraz preko Dubačkića.

Konačnih 4:1 postavio je Antonio Vidović dvije minute prije kraja meča.

Sloboda – Bosna Visoko 4:1 (Livančić 4’, Zukić 7’, Pršeš 24’, Vidović 88’ / Dubačkić 81’)

Sloboda: Muminović, Beganović, Salihović, Adžem, Ivetić, Ćivić, Hadžanović, Smajić, Pršeš, Livančić, Zukić.

Drugo poluvrijeme: Čokorilo, Salkić, Salihović, Devedžić, Alispahić, Hodžić, Topuzović, Baraban, Pirić, Musić, Vidović.

Bosna Visoko: Abadžija, Čiva, Alić, Tahmaz, Bešić, Čibra, Demirović, Pandžić, Čomaga, Šehić, Mašić.