Sloboda i Olimpik remizirali u kontrolnom meču u Međugorju, eurogol Radovca

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Međugorju, Sloboda i Olimpik su remizirali 1:1.

Bio je to tvrd meč koji nije obilovao šansama, a Tuzlaci su prvi stigli u vodstvo preko Vidovića u 34. minuti. Nastavak je donio nešto ofanzivniju igru Vukova, koju su kapitalizovali eurogolom Radovca u 58. minuti za konačnih 1:1.

U redovima Tuzlaka svi fudbaleri su dobili šansu za igru, dok je Olimpik u drugom poluvremenu izvršio nekoliko promjena.

Sloboda – Olimpik 1:1 (Vidović 34’ / Radovac 58’)

Sloboda: Vukliš, Beganović, Ignjatović, Adžem, Ivetić, Alispahić, Hadžanović, Baraban, Husejinović, Smajić, Vidović.

Drugo poluvrijeme: Muminović, Topuzović, Salihović, Devedžić, Spahić, Čivić, Hodžić, Livančić, Pršeš, Musić, Zukić.

Olimpik: Trifković, Kurtović, Uzelac, Stojanović, Milović, Handžić, Hiroš, Zeba, Pandža, Pehar, Osmanović.