Slišković: Ne pada mi na pamet odustati od Lige prvaka!

U prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka, Pod Bijelim brijegom su se sastali Zrinjski i Maribor, a pobjedu od 2:1 je odnijela momčad Maribora, nakon utakmice razočarani Slišković je dao zanimljivu izjavu.

Blaž Slišković je nakon utakmice vidno razočaran izjavio sljedeće:

”Teška utakmica, Maribor se predstavio u kvalitetnom izdanju, ali mi nismo igrali kako smo zacrtali. U drugom poluvremenu smo rizikovali, ali ni ovaj izjednačujući gol nije nam donio radost. Biće nam teško u Sloveniji, ali ne pada mi na pamet da odustanem od Lige prvaka”, rekao je popularni Baka i dodao:

”Imali smo povrede igrača, napravio sam dvije izmjene u ranoj fazi drugog poluvremena, uspjeli smo izjednačiti, ali nažalost nismo uspjeli sačuvati neriješen rezultat. Čavar je kvalitetan, nadam se da ću njemu, ali i ostalim igračima dati priliku u prvenstvu i da će na kraju stasati u odlične igrače.”