Slišković: Nadali smo se i kad smo saznali rezultat iz Tuzle posljednjih 15-20 minuta…

Zrinjski je propustio veliku priliku da iskoristi posrtaj Sarajeva na Tušnju, jer su i sami doživjeli poraz na Pecari od Širokog Brijega 1:0.

Nakon meča trener Mostaraca Blaž Slišković izjavio je da još uvijek ništa nije gotovo.

“Nije još ništa gotovo, još ima šest kola do kraja, a ja sam rekao prije dva dana da će biti još jako zanimljivih rezultata. Naravno kada dođete u Široki ne možete očekivati sa sigurnošću da ćete dobiti utakmicu. Uvijek je to bilo teško, ne samo Zrinjskom, nego svim premijerligašima unaprijed upisati tri boda protiv Širokog. Nadali smo se i doznali taj rezultat iz Tuzle koji nam je u posljednjih 15-20 minuta davao neku nadu da eventualnom našom pobjedom možemo stići na zaostatak od svega jednog boda. Kad se sve sagleda, možda je taj gol koji je pao u posljednjim minutama, pao u najnezgodnijem trenutku i sigurno da bismo sa 0:0 bili zadovoljni, ali eto što je tu je”, rekao je Baka.