Skromna minutaža i učinak Teletovića u porazu Milwaukeeja od Clevelanda

Prethodne večeri na NBA parketima odigrano je sedam mečeva, a od naših reprezentativaca na teren je izašao Mirza Teletović. Kapiten naše reprezentacije je za osam minuta ubacio tri poena u porazu njegovog Milwaukeeja.

Cleveland je očekivano slavio protiv Teletovića i društva rezultatom 102:95. Teletović je za nešto više od osam minuta ubacio tri poena, te ostvario jednu asistenciju. Zanimljivo, bio je igrač sa najmanjom minutažom na susretu od košarkaša koji su nastupili na ovom susretu. Irving iz Clevelanda je sa 25 koševa bio najbolji striječlac meča, a u poraženom timu Brogdon je ubacio 20 koševa.

U minimalnoj pobjedi Toronta u gostima kod New Yorka Knicksa rezultatom 91:92, meč je obilježio DeRozan sa 37 koševa. Praktično je sam pobjedio Knickse jer su tek još dvojica njegovih saigrača bili dvocifreni. U poraženom timu Anthony je ubacio 24 poena.

Za iznenađenje večeri pobrinula se ekipa Indiane koja je u gostima slavila protiv Houstona rezultatom 108:117. Teague je predvodio goste sa 25 koševa, a pratio ga je još Stuckey sa 17. Williams je u poraženom timu ubacio 28, a pratio ga je Harden sa 25 koševa i 12 asistencija.