Sjajno poluvrijeme Mladosti za ubjedljivu pobjedu protiv Slavije

Skoro sve zanimljivo u ovoj utakmici desilo se u prvom poluvremenu. Gosti su poveli faktički iz prvog napada nakon što je Milenković pogodio gol Lalića.

No, Mladost je samo ubacila u brzinu više, a za samo 12 minuta rezultat je bio 3:1. Dva pogotka postigao je Kuzmanović, a jedan Ramović koji se u listu strijelaca upisao nakon velike greške golmana Trifkovića.

Na 4:1 povećao je Šišić, a Ramović je u 30. minuti postigao svoj drugi , za Mladost peti pogodak.

U drugom poluvrmenu Mladost je stigla do još jednog pogotka, a Maksimović je bio strijelac.

Mladost Doboj Kakanj-Slavija 6:1(Kuzmanović 2x, Ramović 2x, Šišić, Maksimović/Milenković)

Mladost Doboj Kakanj: Lalić, Gačan, Laštro, Asanović, Kuzmanović, Musić, Šišić, Rizvanović, Brkić, Ramović i Kalajanović.