Sjajni Nemanja Gordić najefikasniji u pobjedi Budućnosti nad Cibonom

Budućnost je u Podgorici slavila pobjedu rezultatom 71:62 protiv Cibone uz odličnu predstavu bosanskohercegovačkog reprezentativca Nemanje Gordića koji je postigao 14 poena.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo koševa, uostalom kao i u kompletnom susretu, ali se u takvoj konstalaciji snaga bolje snašla domaća ekipa koja je slovila za velikog favorita u duelu.

Prva četvrtina pripala je Crnogorcima rezultatom 15:11, a onda su na odmor domaći otišli sa dvocifrenom prednošću, najviše zahvaljujući dugogodišnjem bh. reprezentativcu Nemanji Gordiću. U drugom poluvremenu raspucao se i Barović koji je meč okončao sa 13 poena, jedan manje od bh. košarkaša.

Gordić je meč okončao sa 14 poena, što je bilo najviše u domaćem timu. Kod Cibosa najviše je ubacio Melvin (19).