Sjajna utakmica na San Siru: Četiri gola u remiju Milana i Atalante

Sjajan meč u Milanu. U derbi susretu 5. kola italijanske Serije A, fudbaleri Milana i Atalante remizirali su na San Siru 2:2.

Domaći tim sjajno je otvorio meč. Igrala se 2. minuta, kada je Suso sjajno centrirao sa desne strane, a Higuain rutinski pospremio loptu u mrežu. Tim rezultatom okončano je prvo poluvrijeme.

Atalanta je u nastavku krenula odlučnije prema golu domaćeg tima. Tim iz Bergama poravnao je rezultat u 54. minuti, kada je na Zapatin ubačaj sjajno se ubacio Gomez i donio svom timu poravnanje.

Milan je do novog vodstva stigao u 61. minuti susreta, kada se u strijelce upisao Bonaventura. I kada se činilo da će Milanezi doći do pobjede, gosti su stigli do poravnanja. Bod svom timu donio je Rigoni u 92. minuti susreta.