Široki Brijeg na Pecari pogotkom Petrovića savladao Velež

Široki Brijeg i Velež su danas na stadionu Pecara odigrali generalnu provjeru pred nastavak sezone, a bolji je bio domaći tim sa 1:0.

Prisutni su mogli vidjeti jednu dosta dobru utakmicu, a već u uvodnim minutama su viđene dvije šanse.

Prvo je Fajić šutirao iz dobre pozicije ali je bio izblokiran, da bi u 8. minuti Begonja bio u velikoj šansi na drugoj strani, ali je pogodio vanjski dio mreže.

Do kraja poluvremena još po jedna velika prilika na obje strane. U 28. minuti je Rođene spasio Adnan Bobić, a u 40. minuti Brandao šutira jako, ali pored gola.

Na otvaranju drugog dijela dolazi i trenutak odluke. Borna Petrović je ostao sam pred golom Veleža, Ćorić ga je pronašao, a on lagano pogodio za 1:0.

Široki je bio mnogo bolji u nastavku, te je na kraju i zasluženo slavio, iako je i Velež sredinom poluvremena pogodio stativu…

Širokobriježani su u jednom navratu također pogađali stativu, a prijetio je i Eliomar. Ostalo je 1:0.

NK ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Ćorić (od 73. Ćorluka), Barišić (od 46. Perković), Hrkać (od 54. Kovačić), Marković, Enin (od 46. Stanić), Begonja (od 83. Marić), Matić (od 46. Babić), Bagarić (od 54. Turčin), Popović (od 46. Eliomar), Jurić (od 46. Petrović).

FK VELEŽ: Bobić (od 46. Bogdanović), Dario, Zvonić, Mrgan (od 60. Marques), Mešanović, Zeljković (od 65. Lucas), Ćosić, Behram (od 81. Osmić), Cvijanović (od 73. Samardžić), Brandao (od 46. Ovčina), Fajić (od 84. Biševac).