Šesta uzastopna pobjeda odbojkaša Kaknja

Kakanjski odbojkaši sinoć su u Gackom slavili protiv domaće ekipe MOK Gacko u meču 11. kola Premijer lige BiH za odbojkaše.

Kakanjci su ostvarili relativno laku pobjedu, rezultatom 3:0.

Ipak Kakanjci su teško dobili prvi set, rezultatom 26:24. Već u drugom setu izabranici Almira Aganovića ubacuju u brzinu više i slave sa 25:13. Treći set je završen rezultatom 25:23.

Ovo je šesta u nizu pobjeda kakanjskih odbojkaša koji se trenutno nalaze na drugom mjestu tabele sa 27 bodova. Prva je Mladost sa tri boda više.

U narednom kolu Kakanjci dočekuju ekipu Modriče, koja im je nanijela jedan od dva poraza koji su ubilježili ove sezone.