SC Business liga: Pobjede BBI Banke i BH Telecoma, Klas i FDS remizirali u golijadi

U dvorani 'Amel Bečković' večeras su odigrana uvodna tri duela osmog kola SC Business lige, a viđena je prilična drama, bar u prva dva susreta.

Klas – FDS 6:6 (Alić, Boloban Ed., Karić, Boloban El. x2, Boloban F / Hajdarević x2, Gazić x3, Kadrić)

Prije ovog susreta se očekivalo prije svega teško i veoma čvrsto nadmetanje sa malo golova, ali igrači obje ekipe su se odlučili da razuvjere sve koji su imali ovakvo mišljenje te smo vidjeli čak 12 pogodaka.

Tako su strijelci u obje ekipe bili veoma raspoloženi pa su se smjenjivali pogoci Alića, Karića i trojice Bolobana u jednoj ekipi, te Hajdarević, Gazića i Kadrića u drugoj momčadi.

Tako je na kraju uslijedila podijela bodova, a susret je završen da rezultatom 6:6.

Klas: Boloban E., Kadušić, Mujkanović, Alić, Ćurevac, Karić, Habibija, Boloban F., Hrvić.

FDS: Piragić, Rovčanin, Hajdarević, Kadrić, Imamović, Hasanspahić, Hadžić, Aljukić.

Bazen Otoka – BH Telecom 2:3 (Bešlija, Smajović / Granilo, Karić x2)

BH Telecom je od početka susreta krenula agilno pa preko Granila i Karića stižu do vodstva od 2:0.

Do kraja poluvremena Bešlija je smanjio na 2:1, te se na poluvrijeme otišlo sa ovim rezultatom.

U drugom poluvremenu Karić ponovo dovodi Telecom na plus dva, da bi utakmicu zaključio Smajović svojim pogotkom u posljednjim trenucima meča, te je meč završen sa 3:2 u korist Telecoma.

Bazen Otoka: Deljković, Sarač, Velić, Janjoš, Subašić, Muharemović, Bašić, Sinanović, Krajišnik, Bešlija i Feriz.

BH Telecom: Žigović, Lindov, Granilo, Musić, Avdić, Junuzović, Borovina, Tipura, Čardaklija, Karić, Suljević.

Javni Servis BiH – BBI Bank 4:7 (Ljuca x4/ Ramić x2, Arapčić x2, Kadrić, Kurić)

BBI Banka je lako došla do vodstva od 3:0 i to na otvaranju susreta, a pogotke su postigli Ramić, Arapčić i Kadrić.

Do kraja poluvremena, Ljuca je smanjio na 3:1, te se na odmor otišlo sa ovim rezultatom.

U drugom poluvremenu Ramić i Arapčić su zabili za vodstvo od 5:1, da bi Ljuca drugim pogotkom smanjio na 5:2.

Do kraja meča Hujić i Ramić su pogodili za BBI, da bi Ljuca postigao nova dva pogotka te je susret završen sa 7:4 u korist BBI Banke.

Javni Servis BiH: Delić, Isen, Holjan, Pamuk, Karaman, Baždarević, Pazalja, Močević, Babić, Džanković, Crepulja, Nurković, Vila, Tači.

BBI Bank: Halilčević, Rokša, Mašić, Ramić, Islamović, Herenda, Čavčić, Selimović, Arapčić, Kurić.