Saglam pogodio s izmjenom: Krpić ušao s klupe, Tractor zadržao nadu za plasman u nokaut fazu Lige prvaka

Tractor-Sazi remijem u četvrtom kolu grupne faze afričke Lige prvaka protiv Al-Jazeere zadržao je nadu za plasman u nokaut fazu (1:1), a u ovom susretu priliku sa klupe dobio je i bosanskohercegovački napadač, Sulejman Krpić.

Domaći su bili nešto opasniji u prvom dijelu utakmice, ali je Al-Jazira došla u prednost u 44. minuti kada je pogodio Romarinho.

Tractor-Sazi je uspostavio apsolutnu dominaciju u drugom poluvremenu. Trener domaćih, Ertugrul Saglam, pogodio je sa izmjenom. Uveo je Farzad Hatamija, koji je u 78. minuti pogodio za 1:1.

Priliku sa klupe dobio je i Krpić, koji je u 83. minuti zamijenio Amira Motaharija, a do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata.