Rudar bolji od Kozare uoči nastavka prvenstva u Prvoj ligi RS

Krupa na Vrbasu bila je danas domaćin prijateljskog duela između Rudara i Kozare, a na kraju je pobjedu odnijela ekipa iz Prijedora rezultatom 2:1.

Izabranici Vuleta Trivunovića odigrali su čvrsto prvo poluvrijeme protiv ekipe jesenjeg šampiona Prve lige RS, da bi autogol Raspudića u 44. minuti doveo Prijedorčane u vodstvo od 1:0.

Gol za izjednačenje postiže Radoja u 60. minuti, a konačnih 2:1 postavljeno je deset minuta kasnije.

Do početka prvenstva fudbaleri Kozare nastavljaju sa radom u Gradišci, a u subotu 17. 3. 2018. godine će u utakmici 17. kola Prve lige Republike Srpske na Gradskom stadionu u Gradišci ugostiti Slobodu iz Mrkonjić Grada, poručili su iz ovog kluba.