Sport Centar

Royal Sport Jelly Liga srednjih škola: Poznati polufinalisti takmičenja u muškoj konkurenciji

U Maloj Dvorani Skenderije odigrani su četvrfinalni susret Royal Sport Jelly Lige srednjih škola, nakon čega smo dobili polufinalliste.

Royal Sport Jelly Liga srednjih škola: Poznati polufinalisti takmičenja u muškoj konkurenciji
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

U Maloj Dvorani Skenderije odigrani su četvrfinalni susret Royal Sport Jelly Lige srednjih škola, nakon čega smo dobili polufinalliste.

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 2:3 (Nesimi 2 / Čičkušić 2, Konjalić)

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

GIMNAZIJA OBALA – TREĆA GIMNAZIJA 0:4 (Lukovac 2, Golić, Delić)

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić A., Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo, Gluhić, Golić.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 2:2 (3:4 penali) (Fetahović, Turbić / Sjenar, Duharkić)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Šehović, Turbić, Mujezinović Dž., Bukva, Fetahović, Vatrić, Mujezinović A., Memović, Balta, Osmanović, Đurđević.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Ajanović, Vidović, Šehić, Beširević, Berilo, Selak, Sjenar, Imamović, Selimović, Kolar, Tarić, Slatina, Paldum, Dukarkić.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 3:7 (Saljević 3 / Krakonja 3, Šašivarević 2, Rizvanović, Fejzić)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

liga srednjih skolaroyal jelly liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI