Sport Centar

Royal Sport Jelly Liga srednjih škola: Poznati finalisti u obje konkurencije

Odigrani su polufinalni mečevi Royal Sport Jelly Lige srednjih škola za muškarce, kao i u konkurenciji djevojaka.

Royal Sport Jelly Liga srednjih škola: Poznati finalisti u obje konkurencije

Odigrani su polufinalni mečevi Royal Sport Jelly Lige srednjih škola za muškarce, kao i u konkurenciji djevojaka.

MUŠKARCI – polufinale

TREĆA GIMNAZIJA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 1:2 (Golić / Panjeta, Ibrahimbegović)

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić A., Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo, Gluhić, Golić.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Ajanović, Vidović, Šehić, Beširević, Berilo, Selak, Sjenar, Imamović, Selimović, Kolar, Tarić, Slatina, Paldum, Dukarkić.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 2:2 (12:13) (Đokanović, Mulahmetović / Šašivarević, Krakonja)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

Utakmica za 3. mjesto:

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – TREĆA GIMNAZIJA

Finale:

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU

ŽENE – polufinale

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN -UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 1:0 (Medić)

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN: Durmo A., Durmo J., Mešić, Kavazić, Čomor, Mustajbegović, Medić, Helja, Sadiković.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Mehović, Halilović, Čutura, Dokara, Šeho, Šegalo, Krasnić, Nasić, Ramadani, Brkanić, Ligata, Čunjarević.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – PETA GIMNAZIJA 0:9 (Lisica, Bečirović x8)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Kurtović, Čohodar, Čišija, Osmanković, Goruždić, Maslan, Bešlija, Briga, Svraka, Manso, Duran, Turčalo.

PETA GIMNAZIJA: Bečirović, Močević, Musić, Lisica, Aljikić, Šljivo, Čorbić.

Utakmica za 3. mjesto:

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA

Finale:

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN – PETA GIMNAZIJA

Susreti za treće mjesto i finala također će biti odigrani danas.

 

 

royal jelly liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI