Sport Centar

Royal Jelly LSŠ: Medicinska škola Bjelave i Mašinska tehnička škola Vogošća potvrdile četvrtfinale

Utakmicama 4. kola nastavljena je Royal Jelly Liga srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu za muškarce.

Royal Jelly LSŠ: Medicinska škola Bjelave i Mašinska tehnička škola Vogošća potvrdile četvrtfinale

Ovaj projekat podržali su Royal Jelly, FIT keks, Sprind, te Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo sa vodom Olimpija.

Rezultati i strijelci

Željeznički školski centar Sarajevo – JU Srednja medicinska škola Bjelave 2:6 (Alić 2 / Saljević 2, Zulfalari 2, Karišik, Avdić)

Željeznički školski centar Sarajevo: Bajrić Semir, Begović Elvis, Pečenković Fadil, Zulčić Rijad, Herceg Mateo, Alić Ajdin, Huskić Samir, Hadžić Vedad, Čičko Hidajet, Kruščica Anes.

JU Srednja medicinska škola Bjelave: Adis Zulčić, Ermin Mirvić, Vedad Čutuk, Kenan Mirvić, Belmin Avdić, Alija Karišik, Belmin Zulfalari, Hamza Bešić, Mersin Saljević.

Gimnazija Dobrinja – Gazi Husrev-begova medresa 5:4 (Ožegović, Tutundžić, Kahriman, Mehičević, Đozić / Mehić 2, Kršić, Mujkić)

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.

Gazi Husrev-begova medresa: Hamza Mujić, Alija Mehić, Almin Podrug, Vedad Kršić, Semir Mujkić, Bilal Kovačević, Midhat Ešpić, Bilal Vuković, Zejd Svraka, Tarik Mujkić, El Kerim Dželilović, Rijad Pajić, Harun Fatić, Muhamed Kadrić, Abid Mujić, Muhamed Purak, Ajnan Talić, Hamza Korkutović, Harun Huseinbašić, Hamza Brkanović.

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije – Druga gimnazija Sarajevo 4:0 (Šašivarević, Hafizović, Krakonja)

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Ervin Ribić, Emrah Hadžiavdija, Mahir Hafizović, Arnes Kurahović, Dženan Mujčić, Adis Zahirović, Kenan Rizvanović, Sandro Šašivarević, Semir Krakonja, Demir Mustafić, Safet Fejzić.

Druga gimnazija Sarajevo: Amar Kapo, Ahmed Muhamed Arnautović, Tarik Karišik, Dorian Mačak, Mak Midžić, Faris Švrakić, Mirza Nikolić, Nadir Kalajdžić, Faris Buljugić, Faris Šišić, Amar Šapčanin, Adnan Radonja, Kerim Šljivo, Ajdin Pašić i Eldar Mujan.

Mašinska tehnička škola Vogošća-JU Elektrotehnička škola za energetiku 5:1 (Dervišagić 3, Đokonović, Nikolić / Stanić)

Mašinska tehnička škola Vogošća: Belmin Dizdarević, Emir Kolak, Dražen Liješnić, Andrej Đokanović, Aleksa Vintonji, Nemanja Nikolić, Kenan Šahbazović, Adin Čičkušić, Mirza Brdarić, Edvin Čardaković, Zoran Blagojević, Kenan Dervišagić.

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Reuf Bajrić, Haris Murić, Elmir Murtić, Admir Hodžić, Alem Subašić, Ivica Stanić, Hamza Kalajdžisalihović, Nedim Musić, Riad Hećo i Anes Šaćirović.

KOMENTARI