Sport Centar

Royal Jelly Liga srednjih škola: Poznati četvrtfinalisti iz grupa A i B

-

Royal Jelly Liga srednjih škola: Poznati četvrtfinalisti iz grupa A i B

Današnjim utakmicama u grupama A i B završeno je regularni dio takmičenja, pa su tako prolaze u četvrtfinale izborili Srednjoškolski centar Vogošća, Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti, Srednja ugostiteljsko-turistička škola i Srednja ekonomska škola.

Ovaj projekat podržali su Royal Jelly, FIT keks, Sprind, te Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo sa vodom Olimpija.

Pridružite se i našoj Facebook stranici Liga srednjih škola.

Rezultati i strijelci

Srednja zubotehnička škola-Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti 3:3 (Mujezinović, Bukva, Turbić / Bunda, Bešić, Kustura)

Srednja zubotehnička škola: Edis Bajramović, Faris Kurtić, Amar Turbić, Dženan Mujezinović, Armin Osmanović, Kerim Bukva, Alen Nuhanović, Emir Đurđević, Imran Memović.

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Adin Kadrić, Armin Bulbul, Adi Bešić, Evin Kustura, Sanjin Paripović, Selmin Bunda.

Prva gimnazija-Srednjoškolski centar Vogošća 2:4  (Salihić, Skopljak / Resić 2, Agić, Kobiljak)

Prva gimnazija: Armin Bijedić, Anel Mandal, Mak Skopljak, Adis Murto, Denis Salihić, Berin Selimović, Aner Opijač, Benjamin Hrbenić, Faris Mujezinović, Fejzullah Ždralović, Omar Tahat, Ermin Džanko, Dževad Delalić.

Srednjoškolski centar Vogošća: Vedad Kobiljak, Isak Badić, Armin Imamović, Stefan Bošnjak, Harun Agić, Armin Milavica, Nedim Bjelić, Numan Kurdić, Sanin Klarić, Alen Mustafić, Šefkija Resić.

Međunarodna srednja škola-Srednja ekonomska škola 2:3 (Albasti, Gorušanović / Sijačerić 2,  Tahirović)

Međunarodna srednja škola: Nadir Sadović, Harun Konjić, Enis Albasti, Hamza Gorušanović, Amar Gološ, Said Bozalija, Ahmed Alda, Dahaman Abdulwahed, Bilal Brajlović, Emir Karavdić.

Srednja ekonomska škola: Ahmet Baltić, Benjamin Zukanović, Nermin Dedajić, Adi Omanović, Haris Tahirović, Faris Gredić, Rijad Bečirević, Osman Baručija, Haris Aljović, Anur Sijerčić.

Srednja ugostiteljsko-turistička škola-Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju 7:2 (Sarvan 3, Mahović 2, Hasančić, Bajramović / Mostarlić, Meštrovac)

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Imer Ahmeti, Rijad Mahović, Nedim Divjan, Armin Semić, Salem Ogrešević, Deni Sarvan. Mirza Hasančić, Faris Cernica, Kerim Bajramović, Haris Baličevac.

Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju: Emir Drnda, Arif Meštrovac, Sejdi Islami, Eldin Čehić, Derviš Čehić, Kerim Crnovčanin, Alen Mostarlić, Mirza Mašić.

Gazi Husrev-begova medresa-Željeznički školski centar Sarajevo 2:1 (Dželilović, Vuković / Alić)

Gazi Husrev-begova medresa: Hamza Mujić, Alija Mehić, Almin Podrug, Vedad Kršić, Semir Mujkić, Bilal Kovačević, Midhat Ešpić, Bilal Vuković, Zejd Svraka, Tarik Mujkić, El Kerim Dželilović, Rijad Pajić, Harun Fatić, Muhamed Kadrić, Abid Mujić, Muhamed Purak, Ajnan Talić, Hamza Korkutović, Harun Huseinbašić, Hamza Brkanović.

Željeznički školski centar Sarajevo: Bajrić Semir, Begović Elvis, Pečenković Fadil, Zulčić Rijad, Herceg Mateo, Alić Ajdin, Huskić Samir, Hadžić Vedad, Čičko Hidajet, Kruščica Anes.

JU Srednja medicinska škola Bjelave-Perzijsko-bosanski koledž 3:1 (Zulfalari 2, Bešić / Muratović)

JU Srednja medicinska škola Bjelave: Adis Zulčić, Ermin Mirvić, Vedad Čutuk, Kenan Mirvić, Belmin Avdić, Alija Varišić, Belmin Zulfalari, Hamza Bešić.

Perzijsko-bosanski koledž: Zejid Smajić, Mahir Rezaković, Halim Muratović, Ahmed Ramić, Almin Dedić, Haris Očuz, Meris Smajić i Akif Suljić.

JU Elektrotehnička škola za energetiku-JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije 1:8 (Goga / Hafizović 2, Šašivarević 2, Rizvanović 2, Krakonja 2)

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Reuf Bajrić, Haris Murić, Elmir Murtić, Admir Hodžić, Alem Subašić, Hamza Kalajdžisalihović, Nedim Musić, Riad Hećo, Adis Goga i Anes Šaćirović.

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Bozalija Mirnes, Duraković Elvir, Hafizović Mahir, Mustafić Bemir, Dacić Irfan, Edis Mušović, Omerbegović Faris, Šašivarević Sandro, Krakonja Semir, Rizvan Alen, Mahir Benjamin, Ermin Omerović, Rizvanović Kenan.

Druga gimnazija Sarajevo-JU Srednja građevinsko – geodetska škola 1:1 (Nikolić / Mehonić)

Druga gimnazija Sarajevo: Amar Kapo, Ahmed Muhamed Arnautović, Tarik Karišik, Dorian Mačak, Mak Midžić, Faris Švrakić, Mirza Nikolić, Nadir Kalajdžić, Faris Buljugić, Faris Šišić, Amar Šapčanin, Adnan Radonja, Kerim Šljivo, Ajdin Pašić i Eldar Mujan.

JU Srednja građevinsko – geodetska škola: Adi Maslo, Enes Mehonić, Amir Grošić, Alija Ahmetović, Edis Kurtović, Senaid Mahmutović, Faruk Medić, Kemal Ibrišimović, Mujo Tarić, Ermin Mešić, Amir Heljić, Renato Kurtušić, Ramiz Rotić, Senad Sadikovićč, Amer Mujala, Faris Dukić, Edin Kosterovac.

KOMENTARI