Sport Centar

Royal Jelly liga srednjih škola: Gimnazija Dobrinja i Srednja škola za saobraćaj i komunikacije prošle dalje

Odigrane su posljednje utakmice grupne faze Royal Jelly Lige srednjih škola Kantona Sarajevo, a pobjedama plasman dalje su ostvarile Gimnazija Dobrinja i Srednja škola za saobraćaj i komunikacije iz grupa C i D.

Royal Jelly liga srednjih škola: Gimnazija Dobrinja i Srednja škola za saobraćaj i komunikacije prošle dalje

U grupi C već ranije Srednja medicinska škola Bjelave je osigurala plasman u nokatu fazu, a danas je to učinila i Gimnazija Dobrinja pobjedom upravo protiv ekipe, koja je već ranije obezbijedila plasman dalje.

Srednja mašinska tehnička škola Vogošća ranije je osigurala plasman dalje u grupi D, a pobjedom protiv Srednje građevinsko-geodetske škole plasman dalje obezbijedila je i Srednja škola za saobraćaj i komunikacije.

Druga gimnazija – Srednja mašinska tehnička škola Vogošća 0:6 (Evdin Čardaković x2, Pašić x2, Mulahmetović, Mustafić)

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.

Mašinska tehnička škola Vogošća: Belmin Dizdarević, Emir Kolak, Dražen Liješnić, Andrej Đokanović, Aleksa Vintonji, Nemanja Nikolić, Kenan Šahbazović, Adin Čičkušić, Mirza Brdarić, Edvin Čardaković, Zoran Blagojević, Kenan Dervišagić.
Srednja građevinsko-geodetska škola – Srednja škola za saobraćaj i komunikacije 0:1 (Hafizović)

Srednja građevinsko – geodetska škola: Adi Maslo, Enes Mehonić, Amir Grošić, Alija Ahmetović, Edis Kurtović, Senaid Mahmutović, Faruk Medić, Kemal Ibrišimović, Mujo Tarić, Ermin Mešić, Amir Heljić, Renato Kurtušić, Ramiz Rotić, Senad Sadikovićč, Amer Mujala, Faris Dukić, Edin Kosterovac.

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Ervin Ribić, Emrah Hadžiavdija, Mahir Hafizović, Arnes Kurahović, Dženan Mujčić, Adis Zahirović, Kenan Rizvanović, Sandro Šašivarević, Semir Krakonja, Demir Mustafić, Safet Fejzić.
Srednja medicinska škola Bjelave – Gimnazija Dobrinja 3:5 (Bešić x3 / Ožegović x5)

Srednja medicinska škola Bjelave: Adis Zulčić, Ermin Mirvić, Vedad Čutuk, Kenan Mirvić, Belmin Avdić, Alija Karišik, Belmin Zulfalari, Hamza Bešić, Mersin Saljević.

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.
Perzijsko-bosanski koledž – Željeznički školski centar 2:5 (Ramić, Muratović / Herceg, Alić, Memić x3)

Perzijsko-bosanski koledž: Zejid Smajić, Mahir Rezaković, Halim Muratović, Ahmed Ramić, Almin Dedić, Haris Očuz, Meris Smajić i Akif Suljić.

Željeznički školski centar Sarajevo: Samir Bajrić, Armin Šalaka, Anes Krušcica, Ajdin Alić, Vedad Hodžić, Irfan Suljević, Mateo Herceg, Fadil Pečenković, Nerim Memić.

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
neki lep decko
Gost

kad ce slike paša

wpDiscuz