Ronaldo i Dybala srušili Frosinone, Pjaniću nekoliko minuta u finišu utakmice

Utakmicom Juventusa i Frosinonea otvoreno je 24. kolo italijanske Serije A, a domaćin nije imao problema i upisao je trijumf rezultatom 3:0.

Nije mnogo trebalo Bianconerima da dođu do vodstva, igrao se šesti minut kada je Paulo Dybala lijepo pogodio nakon asistencije Cristiana Ronalda. Nedugo zatim, novi gol Stare dame.

Igrao se 17. minut kada je pogodio i Leonardo Bonucci glavom. To je bio i rezultat prvog dijela nakon kojeg je već bilo jasno ko ide ka trijumfu.

Konačan rezultat postavio je Cristiano Ronaldo u 63. minuti nakon što mu je povratnu loptu ostavio Mario Mandžukić. Nakon toga je odmah Portugalac i izašao sa terena.

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić odmarao je za utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Atletico Madrida koja se igra u utorak. Ipak, kako bi održao takmičarski ritam, ušao je i odigrao posljednjih nekoliko minuta.