Rimljanima dovoljno i jedno poluvrijeme: Lazio lako do četvrtfinala Coppa Italije

Ekipa Lazija ovjerila je plasman u četvrtfinale Coppa Italije pobjedom nad Novarom rezultatom 4:1.

Nebeskoplavi nisu imali nikakvih problema sa Novarom, a furioznom igrom u prvom poluvremenu došli su do trijumfa i plasmana dalje.

Već na odmoru bilo je 4:0 za Rimljane, dva gola je postigao Ciro Immobile, a po jedan su dodali Luis Alberto i Sergej Milinković-Savić.

U nastavku domaći su ‘stali na loptu’, trener Simone Inzaghi je napravio nekoliko izmjena, a gosti su došli do počasnog gola sa bijele tačke preko Umberta Eusepija.

Doskorašnji reprezentativac BiH, Senad Lulić, nije igrao u ovom meču.