Resić: Mislim da sam odradio ono što mi je šef rekao, bit ćemo spremi za nastavak sezone

Najbolji pojedinac meča između Sarajeva i Saburtala (3:3), bio je mladi Ševkija Resić koji je šansu za igru dobio u drugom poluvremenu.

Za 45 minuta igre uspio je asistirati, a potom i postići pogodak, te je opravdao povjerenje trenera Musemića.

“Zadovoljan sam svojom igrom, iako uvijek može bolje. Mislim da sam odradio ono što mi je šef rekao kad sam ulazio u igru, tako da je dobro“, rekao je Resić nakon meča, dodavši:

“Radimo na tome da spremni dočekamo nastavak prvenstva i bit ćemo spremni sigurno. Nadam se dobrim igrama i pobjedama”, izjavio je Resić.