Rennes savladao Marseille: Prcić asistent u visokoj pobjedi gostiju na Velodromeu

Rennes, Sanjina Prcića je danas gostovao kod ekipe Marseilla i slavio pobjedu od 3:0.

Ekipa Rennesa je na početku utakmice šokirala sve prisutne na Velodromeu, naime, gosti su u drugoj minuti preko Khazirija stigli do vodstva, da bi u 10. minutu na asistenciju Prcića, Bourigeaud pogodio za vodstvo Rennesa od 2:0.

Nakon ovog pogotka Marseille je zaigrao malo bolje ali nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti gol Rennesa, te je novi šok uslijedio u 70. minutu susreta, kada Gnagnon trese mrežu Mandande za visoko vodstvo gostiju od 3:0.

Do kraja susreta nije Marseille je preko Sansona uspio smanjiti rezultat, ali su i gosti na  samom kraju utakmice promašili jedanaesterac, a nesiguran sa bijele tačke bio je Mubele, međutim  ipak  igrači Rennesa su na kraju slavili iznenađujuće visoku pobjedu na Velodromeu, od 3:1.