Remi u Banjoj Luci za zadovoljstvo u oba tabora

Borac je na svom terenu u 4. kolu Lige za ostanak u Premijer ligi BiH dočekao ekipu GOŠK-a iz Gabele, a susret je završen sa nepopularnim rezultatom, 0:0.

Prvo poluvrijeme je bilo veoma mirno, Borac je u pojedinim momentima imao blagu inicijativu, ali opasnosti, kako pred jednim, tako pred drugim golom, nije bilo te se na odmor otišlo sa početnih 0:0.

U drugom poluvremenu, tempo igre je bio još slabiji, tako da se na prvu pravu priliku na meču čekalo sve do 83. minute, kada je opasnu akciju domaćih, maestralnom intervenicijom zaustavio Dalibor Kozić, golman gostujuće ekipe.

Gosti su u posljednjim sekundama preko Barića imali priliku da dođu do pobjede, ali sa samo pet metara ovaj igrač je prebacio gol domaćina.

Na kraju je ovaj susret završen sa rezultatom 0:0, ali u oba tabora mogu biti zadovoljni ovim remijem, jer su na ovaj način kako jedni, tako i drugi zadržali prednost nad ekipom Čelika i Slobode.

BORAC – GOŠK 0:0

BORAC: Vukliš, Ojdanić, Puzigaća, Kunić, Radulović, Mahović, Žeravica, Majkić, Danilović, Janičić, Veselinović.

GOŠK: Kozić, Čolić, Rodin, Hasanhodžić, Mišić, Barić, Raguž, Zolj, Ramić, Mulahusejnović, Hasanović.