Razvojna G liga: Dvocifren učinak Džanana Muse u trijumfu Long Island Netsa

Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa upisao je dvocifren učinak u trijumfu Long Island Netsa nad Memphis Hustleom rezultatom 137:132.

Nakon povratka na parkete, Musa pruža odlične partije, a danas je u još jednom efikasnom meču postigao 12 poena.

Mladi bh. košarkaš je na parketu proveo nešto više od 33 minute, a osim dvocifrenog učinka, dodao je četiri skoka i tri asistencije.

Long Island Netsi nisu imali nikakvih problema da dođu do trijumfa, od samog starta imali su ozbiljnu prednost. Ona se kontinuirano povećavala po četvrtinama, izuzev manjeg pada u trećoj dionici.

Najefikasniji kod domaćina bio je Theo Pinson sa 27 poena, a 17 je dodao Alan Williams. Kod gostiju najefikasniji je bio Tarik Phillip sa čak 43 poena.