Raul Garcia spasio Bilbao novog poraza, Kodro odigrao 45 minuta

U utakmici dvije ekipe iz sredine tabele, Athletic Bilbao i Espanyol su večeras remizirali sa 1:1.

Tako se klub iz Baskije nastavio patiti i na domaćem terenu ove sezone te ponovo ostao bez pobjede.

Dobro su i prošli ako se uzme u obzir tok utakmice. Gosti su do vodstva stigli u ranoj fazi utakmice preko Ferreyre u 9. minuti, a prednost su jako dugo i čuvali.

Bilo je 0:1 sve do 80. minute, kada Raul Garcia na asistenciju Ibaija pogađa za poravnanje i bod Bilbaoa.

Raul Garcia je nastavio sa sjajnim igrama, te je iskusni veznjak možda i jedina svijetla tačka ovog tima u tekućoj sezoni…

Kenan Kodro je u igru ušao na poluvremenu, a na svoj prvijenac u dresu novog kluba će još pričekati.