Raptorsi u prvom produžetku savladali Warriorse, James opet briljirao protiv Pacersa

Toronto Raptorsi na krilima Kawhi Leonarda uz produžetke savladali su ekipu Golden State Warriorsa rano jutros po našem raspredu.

Iako je za goste Kevin Durant ubacio 51 poen, te upisao 6 asistencija i 11 skokova, nije bilo dovoljno da upišu pobjedu.

Prvu četvrtinu su Raptorsi dobili rezultatom 38:25, dok su na poluvremenu imali prednost 67:58. U drugom poluvremenu su Warriorsi sustigli zaostatak te je regularni dio utakmice završen neriješeno 119:119. Pobjednik je odlučen u prvom produžetku u kojem je ekipa Toronta ubacila 12 poena, tri više od Golden Statea, što je bilo dovoljno za pobjedu 131:128.

Pored ove odigrane su još dvije utakmice.

Los Angeles Lakersi upisali su pobjedu protiv Indiana Pacersa, predvođeni Lebronom Jamesom koji je postigao 38 poena, sa 7 asistencija i 9 skokova.

I Los Angeles Clipersi slavili su u gostima, nošeni Tobiasom Harrisom, protiv Sacramento Kingsa. Harris je postigao 28 koševa, 4 asistencije i 6 skokova.

golden state warriorsindiana pacerslos angeles clipperslos angeles lakerssacramento kingstoronto raptors