Radnik siguran protiv Orašja u prvom pripremnom duelu tokom pauze

Ekipa Radnika iz Bijeljine slavila je protiv Orašja u prijateljskom susretu rezultatom 2:0.

Susret odigran u Orašju u potpunosti je pripao bosanskohercegovačkom premijerligašu koji je sa dva gola, u dva poluvremena, došao do pobjede. Hadžić je doveo Radnik u vodstvo u 20. minuti, pa je minimalnim vodstvom Radnika završeno prvo poluvrijeme.

U drugom dijelu prilike na obje strane, a na kraju je Đurić riješio pitanje pobjednika u 84. minuti. To je za Radnik bio prvi duel u pripremnom periodu za nastavak takmičarske sezone.

ORAŠJE: Oštraković, Jovanovic, Brković, Marošević, Savinović, Lugavić, Antić, Vidović, Ðurčević, Ðukić, Šarkanović; igrali su još Mujčić, Marković, Živković, Nikolić, Pomorac, Pejičić, Pejić, Dominković, Mikić, Kopić, Nedić i Mišković.

RADNIK: Lučić, Živanović, Radović, Franić, Despotović, Martinović, Sršen, V. Đurić, Okić, Bradonjić, Hadžić; u drugom poluvremenu su igrali: Ružić, Vasić, Merajić, A. Đurić, Stojanović, Mekić, Krsmanović, Kitanović, Peco, Srećković i Glišić.