Prvi poraz na pripremama: Slovenački prvoligaš bolji od Tuzla Cityja

Ekipa Tuzla Cityja je danas odigrala svoj treći pripremni meč, a protivnik novog premijerligaša bio je slovenački prvoligaš Krško.

Krško je slavilo sa 2:0, a to je nakon dvije pobjede, prvi poraz ekipe iz Simin Hana na pripremama. Oba gola su viđena u prvom dijelu susreta – u 7. i u 29. minuti. Imala je i Tuzla City prilika u prvom poluvremenu, ali Poturalić, Šećerović i Mahmutović nisu uspjeli pogoditi mrežu Krškog, koje je te promašaje znalo kazniti.

Drugo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja, pa je konačni rezultat glasio 0:2.

Podsjećamo, u prva dva pripremna susreta ekipa Tuzla Cityja je slavila pobjede protiv Zvijezde 09 (3:0) i Gorice (2:0).