Prvenstvo BiH u košarci: Bratunac na krilima Pantića upisao šesti ovosezonski trijumf

Košarkaši Bratunca upisali su trijumf nad ekipom Mladosti iz Mrkonjić Grada rezultatom 82:74 u 18. kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine u košarci.

Do šeste ovosezonske pobjede Bratunac dolazi bez mnogo problema, iako se očekivao bolji otpor gostiju i možda čak trijumf zbog situacije na tabeli.

Prva četvrtina donijela je ozbiljnu, dvocifrenu prednost za domaće, koja se istopila u drugoj dionici. Nastavak donosi dramu sve do posljednjih minuta, ali je na kraju domaći tim pokazao više želje za pobjedom i upisao trijumf.

Mladen Pantić je u domaćem timu postigao 21 poen, dok su po 18 dodali Nikola Silađi i Wesley Alcegaire. Kod gostiju 15 je postigao Koca Jovović.