Prijateljski duel: Remi Zrinjskog i Budućnosti u Mostaru

Fudbaleri Zrinjskog remizirali su sa ekipom Budućnosti rezultatom 1:1 u prijateljskom susretu odigranom u Mostaru.

Prijateljski meč između prvaka Bosne i Hercegovine i viceprvaka Crne Gore okončan je remijem rezultatom 1:1, a oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Igrao se 36. minut kada je Budućnost povela, a strijelac gola bio je Milivoje Raičević. No, do kraja poluvremena Miloš Filipović je poravnao rezultat na 1:1.

To je bio i konačan rezultat prijateljskog ogleda, a za Zrinjski su danas igrali: Brkić, Galić, Jakovljević, Barišić, Stojkić, Rustemović, Čirjak, Filipović, Bilbija, Todorović i Jović.