Sport Centar

Poznati polufinalisti Royal Jelly lige srednjih škola

U maloj dvorani KSC Skenderija odigrane su četvrtfinalne utakmice Royal Jelly Lige srednjih škola Kantona Sarajevo nakon kojih smo dobili sve polufinaliste takmičenja.

Poznati polufinalisti Royal Jelly lige srednjih škola

Ovaj projekat podržali su Royal Jelly, FIT keks, Sprind, te Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo sa vodom Olimpija.

Pridružite se i našoj Facebook stranici Liga srednjih škola.

Rezultati i strijelci

Srednja ugostiteljsko–turistička škola-Gimnazija Dobrinja 4:2 (Ogrešević 3, Šetkić / Ožegović, Đozić)

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Imer Ahmeti, Rijad Mahović, Nedim Divjan, Armin Semić, Salem Ogrešević, Deni Sarvan. Mirza Hasančić, Faris Cernica, Kerim Bajramović, Haris Baličevac, Benjamin Šetkić.

Gimnazija Dobrinja: Usame Čolaković, Faris Bečović, Kerim Tutundžić, Amir Kahriman, Benjamin Trnka, Rijad Berberović, Eldin Karkelja, Rijad Ožegović, Tarik Mehićević, Amar Đozić, Nedim Hadžialić, Hamza Ahmedspahić.

Srednjoškolski centar Vogošća-JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije 1:3 (Bjelić / Fejzić, Krakonja, Šašivarević)

Srednjoškolski centar Vogošća: Vedad Kobiljak, Isak Badić, Armin Imamović, Stefan Bošnjak, Harun Agić, Armin Milavica, Nedim Bjelić, Numan Kurdić, Sanin Klarić, Alen Mustafić, Šefkija Resić.

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Bozalija Mirnes, Duraković Elvir, Hafizović Mahir, Mustafić Bemir, Dacić Irfan, Edis Mušović, Omerbegović Faris, Šašivarević Sandro, Krakonja Semir, Rizvan Alen, Mahir Benjamin, Ermin Omerović, Rizvanović Kenan.

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti-Mašinska tehnička škola Vogošća 1:3 (Pačo / Vintonji 2, Mulahmetović)

Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Adin Kadrić, Armin Bulbul, Adi Bešić, Evin Kustura, Sanjin Paripović, Selmin Bunda, Admir Pačo.

Mašinska tehnička škola Vogošća: Belmin Dizdarević, Emir Kolak, Dražen Liješnić, Andrej Đokanović, Aleksa Vintonji, Nemanja Nikolić, Kenan Šahbazović, Adin Čičkušić, Mirza Brdarić, Edvin Čardaković, Zoran Blagojević, Kenan Dervišagić, Aldin Mulahmetović.

Srednja ekonomska škola-Srednja medicinska škola Bjelave 0:2 (Zulfalari, Saljević)

Srednja ekonomska škola: Ahmet Baltić, Benjamin Zukanović, Nermin Dedajić, Adi Omanović, Haris Tahirović, Faris Gredić, Rijad Bečirević, Osman Baručija, Haris Aljović, Anur Sijerčić.

Srednja medicinska škola Bjelave: Adis Zulčić, Ermin Mirvić, Vedad Čutuk, Kenan Mirvić, Belmin Avdić, Alija Karišik, Belmin Zulfalari, Hamza Bešić, Mersin Saljević.

liga srednjih skolaroyal jelly liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI