Sport Centar

Poznati polufinalisti Lysobact Lige srednjih škola: Zanimljivi mečevi obilježili četvrfinale

Odigrani su četvrtfinalni susreti za muškarce u Lysobact Ligi srednjih škola, a danas su na rasporedu i polufinalne utakmice u konkurenciji djevojaka i muškaraca u "Maloj Dvorani" Skenderije.

Poznati polufinalisti Lysobact Lige srednjih škola: Zanimljivi mečevi obilježili četvrfinale

Odigrani su četvrtfinalni susreti za muškarce u Lysobact Ligi srednjih škola, a danas su na rasporedu i polufinalne utakmice u konkurenciji djevojaka i muškaraca u “Maloj Dvorani” Skenderije.

U konkurenciji muškaraca odigrani su četvrtfinalni susreti uz dosta neizvjesnosti. Tako su dvije ekipe slavile uz po gol prednosti, dok su preostala dva pobjednika slavila sa dva gola razlike.

MUŠKARCI ČETVRTFINALE

PRVA GIMNAZIJA – SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA 2:1 (Nijemčević x2 / Nargalić)

PRVA GIMNAZIJA: Salihić, Džanko, Tahat, Nijemčević, Vitlar, Hrapović, Avdić, Salanović, Berilo, Trakić, Ibrahimpašić.

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA: Mehanović, Handžić, Gorušanović, Delić, Arslan, Berbić, Adžlan, Abdulhamed, Nargalić.

TREĆA GIMNAZIJA – DRUGA GIMNAZIJA 2:3 (Delić A., Lukovac / Nikolić x2, Hodžić)

TREĆA GIMNAZIJA: Egho, Abaza, A. Delić, Lukovac, Gušo, Golić, Dervić, Mizdrak, Džogaz, F. Delić, Džindo, Karavdić, Šoše, Vladić, Fejzić, Kobašević, Boudella.

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Alihodžić, Halilović,Džakmić, Hodžić, Borčak, Granov, Helać, Nikolić, Švrakić, Šapčanin.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 1:3 (Pojata / Bukva x2, Mušović)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Operta, Bajrović, Šahinović, Pojata, Šehović, Behmen, Mujić, Sarvan, Cernica, Kapo, Hiseni, Veselinović, Garaplija, Agić, Ahmetspahić, Mujkić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Arnaut, Rizvanović K., Gasal, Mustafić, Šašivarević, Kurspahić, Mušović, Rizvanović Dž., Bukva, Fejzić, Kovač, Šetkić, Omerbegović, Dervišević, Tumbul.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ-ILIJAŠ 4:2 (Mulaosmanović x2, Brkanić, Pandžić / Šabić x2)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Čišija, Sipović, Kustiria, Piknjač, Pandžić, Husejnović, ALjić, Sejdović, Muratović, Podgorica, Lukovac, Brkanić, Mulaosmanović, Džafić, Alispahić.

SREDNJA ŠKOLA ”NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ”-ILIJAŠ: E. Nahić, Ed. Nahić, A. Beganović, V. Beganović, Kišić, Pušina, Šabić, Husić, Delić, Čosić, Kubat, neretljak, Bajrić, Kadrić.

Danas su na rasporedu i polufinalne utakmice u konkurenciji djevojaka i muškaraca, a određeni su i termini istih.

DJEVOJKE POLUFINALE

10:40 SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL, DRVO I DIZAJN – TREĆA GIMNAZIJA

11:10 SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE, PREHRANE, VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA

MUŠKARCI POLUFINALE

11:40 PRVA GIMNAZIJA – SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA

12:20 DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE

četvrtfinaledjevojke.lysobact liga srednjih skolamuškarcipolufinale
KOMENTARI

KOMENTARI