Sport Centar

Poznati polufinalisti FIT keks Lige srednjih škola

U maloj sali centra Skenderija odigrano je pet utakmica 5. kola FIT keks Lige srednjih škola za djevojke nakon čega su poznati svi polufinalisti takmičenja.

Poznati polufinalisti FIT keks Lige srednjih škola

Iz grupe A dalje su prošli Srednja ugostiteljsko – turistička škola i Srednjoškolski centar Vogošća, dok su polufinalisti iz grupe B Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn i Druga gimnazija.

Rezultati i strijelci

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti – Srednja škola za saobraćaj i komunikacije 3:0 (Kihić, Dedović, Hromo)

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Emra Kukuljac, Adelisa Hromo, Armela Klino, Adna Durak, Merisa Dedović, Jasmina Kihić.

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Hasanbegović, Nejla Mandžukić, Dženana Kustura, Elmedina Ramović, Almedina Lagumdžija, Lejla Piplaš, Adela Avdić.

Druga gimnazija – Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn 2:3 (Dević 2 / Medić 2, Durmo)

Druga gimnazija: Iman Delić, Belma Oruč, Hana Ferhatović, Neira Alispahić, Rebecca Serra, Selma Dević, Mediha Kahrović, Nadža Bogilović, Amina Hodžić, Ema Šahbegović, Belma Šabanović, Iman Peljto, Ena Isen, Sibel Repuh.

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn: Dalila Helja, Merjema Medić, Jasmina Durmo, Azra Durmo, Džejlana Sućeska, Lejla Mustajbegović, Samra Čančar, Magnesa Smajović, Adela Čomor.

JU Elektrotehnička škola za energetiku – Srednja građevinsko-geodetska 0:6 (Lilić 3, Hrustemović 2, Čerkez)

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Adna Havić, Semra Agović, Medina Hadžić, Inela Ligata, Mevlida Podžić, Lamija Pohara, Emela Rizvanović, Lejla Efendić, Azra Hrustemović.

Srednja građevinsko-geodetska: Alena Borić, Eldina Mulaosmanović, Soraja Salihagić, Irma Muratović, Emra Džekman, Ema Darman, Adna Lilić, Berina Čerkez, Lejla Pediša, Adisa Šubo, Arnela Demirovski, Neira Hrustemović.

Prva gimnazija – Srednja zubotehnička škola 1:0 (Muharemović)

Prva gimnazija: Asja Muhamremović, Selma Nišić, Ajla Salčin, Ajla Bizum, Ajša Tukić, Lea Jasenković, Selma Pirić, Amina Zeherović, Hana Hodžić, Emina Memija.

Srednja zubotehnička škola: Naida Kaliman, Adna Bilalović, Sara Murati, Naida Begić, Melisa Lakota, Samra Mahović, Alma Numanović, Minela Alić, Hana Rajkić.

Srednja ekonomska škola – Srednjoškolski centar Vogošća 0:0

Srednja ekonomska škola: Adla Zuko, Neira Čišija, Aida Sučeska, Nejra Manso, Ajla Osmanković, Nedžla Bešlija, Amina Bećirbašić, Sara Kurtović, Sumeja Huseinović, Emina Suljanović, Emina Goruždić, Adna Čohodar.

Srednjoškolski centar Vogošća: Ajša Bureković, Dika Hodžić, Selma Durić, Edina Paćo, Elma Ahmetović, Medina Mezit, Dženeta Nuhanović, Lamija Durmić, Ajla Avdić, Devla Panjeta, Nejla Bradić, Mirela Omerović.

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz