Porazi Partizana i Cedevite u Turskoj: Stipanović solidan, Gegiću samo minuta u igri

Košarkaši Turk Telekoma pobijedili su u 5. kolu Eurocupa Partizan u Ankari rezultatom 77:72.

Partizan je u Ankari odigrao slabo prvo poluvrijeme, što ga je u velikoj mjeri koštalo poraza. Turk Telekom je tada napravio odlučujuću razliku koju beogradski tim do kraja nije uspio sustići.

Najbolji u pobjedničkom sastavu bili su Amerikanci Kenny Gabriel (16 poena) i TJ Campbell (13), kod Partizana Marcus paige (14). Reprezentativac BiH Amar Gegić igrao je tek jednu minutu, bez upisivanja u bilo koju statističku kategoriju.

U Turskoj je stradala i Cedevita, također u sklopu 5. kola Eurocupa. Domaći Tofas prelomio je meč u trećoj četvrtini te slavio pobjedu sa konačnih 94:89.

Ekipu iz Burse predvodili su Kyle Weems (23 poena), Sammy Mejia (15) i Diante Garrett (15), kod Cedevite su bili najbolji Justin Cobbs (15), Elgin Cook (13) i Ivan Ramljak (13). Andrija Stipanović je bio solidan (8 poena, 6 skokova, 2 asistencije).