Poraz Zrinjskog u Medulinu, Krstanović pogodio za Lokomotivu

Fudbaleri Zrinjskog poraženi su od Lokomotive Zagreb rezultatom 0:1 u okviru Arena Cupa koji se igra u Medulinu.

Istarski grad ugostio je bosanskohercegovačke prvake koji su upisali poraz od Lokomotive, u prilično zanimljivom susretu. Već u osmoj minuti povela je Lokomotiva, a strijelac je bilo dobro poznato ime na terenima Premijer lige BiH, Ivan Krstanović, koji je iz Širokog Brijega stigao u zagrebački klub na početku ove sezone.

Do poluvremena Zrinjski se vratio u igru, a strijelac je bio Pero Stojkić u 36. minuti. Rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

U drugom dijelu obostrano zanimljiva igra. Hrvatski i bh. klub imali su svoje prilike, a na kraju su se Zagrepčani okitili trijumfom nakon gola Mathiasa Changa u 72. minuti. Ostalo je 1:2.