Sport Centar

Pogledajte kompletan raspored utakmica Prve lige Federacije BiH

U Vogošći je obavljeno žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine za takmičarsku sezonu 2018/2019.

Pogledajte kompletan raspored utakmica Prve lige Federacije BiH

U Vogošći je obavljeno žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine za takmičarsku sezonu 2018/2019.

Žrijebanje takmičarskih brojeva obavljeno je u prisustvu predstavnika klubova Prve lige FBiH, predsjednika NS FBiH Irfana Durića, generalnog sekretara NS FBiH Eldina Bakovića, te članova Komisije za takmičenje NS FBiH.

Pogledajte i kompletan raspored utakmica:

1. kolo:
Rudar – Metalleghe
Vitez – Olimpik
TOŠK – Bratstvo
Igman – Goražde
Jedinstvo – Bosna Visoko
Slaven – Novi Travnik
Čapljina – Velež
Orašje – Zvijezda

2. kolo:
Velež – Goražde
Olimpik – Igman
Zvijezda – Vitez
Metalleghe – Orašje
Novi Travnik – Rudar
Bratstvo – Slaven
Bosna – TOŠK
Čapljina – Jedinstvo

3. kolo:
Jedinstvo – Velež
TOŠK – Čapljina
Slaven – Bosna
Rudar – Bratstvo
Orašje – Novi Travnik
Vitez – Metalleghe
Igman – Zvijezda
Goražde – Olimpik

4. kolo:
Velež – Olimpik
Zvijezda – Goražde
Metalleghe – Igman
Novi Travnik – Vitez
Bratstvo – Orašje
Bosna – Rudar
Čapljina – Slaven
Jedinstvo – TOŠK

5. kolo:
TOŠK – Velež
Slaven – Jedinstvo
Rudar – Čapljina
Orašje – Bosna
Vitez – Bratstvo
Igman – Novi Travnik
Goražde – Metalleghe
Olimpik – Zvijezda

6. kolo:
Velež – Zvijezda
Metalleghe – Olimpik
Novi Travnik – Goražde
Bratstvo – Igman
Bosna – Vitez
Čapljina – Orašje
Jedinstvo – Rudar
TOŠK – Slaven

7. kolo:
Slaven – Velež
Rudar – TOŠK
Orašje – Jedinstvo
Vitez – Čapljina
Igman – Bosna
Goražde – Bratstvo
Olimpik – Novi Travnik
Zvijezda – Metalleghe

8. kolo:
Velež – Metalleghe
Novi Travnik – Zvijezda
Bratstvo – Olimpik
Bosna – Goražde
Čapljina – Igman
Jedinstvo – Vitez
TOŠK – Orašje
Slaven – Rudar

9. kolo:
Rudar – Velež
Orašje – Slaven
Vitez – TOŠK
Igman – Jedinstvo
Goražde – Čapljina
Olimpik – Bosna
Zvijezda – Bratstvo
Metalleghe – Novi Travnik

10. kolo:
Velež – Novi Travnik
Bratstvo – Metalleghe
Bosna – Zvijezda
Čapljina – Olimpik
Jedinstvo – Goražde
TOŠK – Igman
Slaven – Vitez
Rudar – Orašje

11. kolo:
Orašje – Velež
Vitez – Rudar
Igman – Slaven
Goražde – TOŠK
Olimpik – Jedinstvo
Zvijezda – Čapljina
Metalleghe – Bosna
Novi Travnik – Bratstvo

12. kolo:
Velež – Bratstvo
Bosna – Novi Travnik
Čapljina – Metalleghe
Jedinstvo – Zvijezda
TOŠK – -Olimpik
Slaven – Goražde
Rudar – Igman
Orašje – Vitez

13. kolo:
Vitez – Velež
Igman – Orašje
Goražde – Rudar
Olimpik – Slaven
Zvijezda – TOŠK
Metalleghe – Jedinstvo
Novi Travnik – Čapljina
Bratstvo – Bosna

14. kolo:
Velež – Bosna
Čapljina – Bratstvo
Jedinstvo – Novi Travnik
TOŠK – Metalleghe
Slaven – Zvijezda
Rudar – Olimpik
Orašje – Goražde
Vitez – Igman

15. kolo:
Igman – Velež
Goražde – Vitez
Olimpik – Orašje
Zvijezda – Rudar
Metalleghe – Slaven
Novi Travnik – TOŠK
Bratstvo – Jedinstvo
Bosna – Čapljina

prva liga federacije bih
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz