Podmlađeni sastav Veleža savladao Klis, Rođeni u subotu igraju generalku protiv Igmana

Rođeni su i danas nastavili sa treninzima, te tako nastavili pripreme pred nastavak sezone u okviru Prve lige FBiH.

Igrači koji su u proteklom periodu imali zapaženu minutažu u prijateljskim utakmicama odradili su trening, dok su mlađi igrači kojima je bila potrebna minutaža odigrali utakmicu protiv FK Klis, kojem je ova utakmica poslužila kao generalna proba pred četvrtfinale Kupa BiH i duela sa OFK Sloga Gornje Crnjelovo.

Danas su od prve minute igrali: Rahimić – Alikadić, Marques, Kuduzović, Sikira – Alagić – Osmić, Agović – Samardžić, Mandžuka – Puce. Na kraju, Rođeni su bili bolji rezultatom 2-0, a strijelci su bili Mandžuka i Anis Ramčilović, koji je dobio priliku u drugom poluvremenu.

U subotu, 23.02.2019. godine u 15h, na rasporedu je utakmica protiv FK Igman Konjic, koja će poslužiti kao generalna proba pred nastavak prvenstva i duela sa Čapljinom (02.03. u 15h). Utakmica će se igrati na glavnom terenu Stadiona Rođeni, koji od danas ima pokrivenu zapadnu tribinu.