Pobjeda Tuzla Cityja nakon preokreta, Trumić raspoložen protiv dojučerašnjih saigrača

U sklopu priprema za nastavak premijerligaških izazova, danas su fudbaleri Tuzla Cityja na stadionu Bare odmjerili snage sa ekipom Slavena iz Živinica. Ekipa Mirze Varešanovića slavila je pobjedu 3:1 i to nakon preokreta.

Živiničane je u vodstvo doveo Salihović u 43. minuti, a u nastavku utakmice Tuzla City preko Hasanovića u 52. minuti dolazi do poravnanja.

Gol za preokret Tuzlaka postiže Trumić u 83. minuti susreta, a isti igrač četiri minute kasnije postavlja konačnih 3:1 za Tuzla City. Inače, Trumić je donedavni fudbaler Slavena, koji je u Tuzlu stigao zimus…

Varešanović je ovu utakmicu otvorio sa postavom: Fejzić, Efendić, Zlatković, Bevab, Brekalo, Širanović, Stjepanović, Sesar, Stojčev, Crnkić i Ubiparip, a u drugom poluvremenu Varešanović je šansu dao i ostalim prvotimcima.