Sport Centar

Pirova pobjeda Ugostiteljske, remi u danas najzanimljivijem susretu između Gimnazije Obala i Poljoprivredne škole

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano peto kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

Pirova pobjeda Ugostiteljske, remi u danas najzanimljivijem susretu između Gimnazije Obala i Poljoprivredne škole
FOTO: Faris DŽAFEROVIĆ/SCsport.ba

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano peto kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL – PETA GIMNAZIJA 0:5 (Službeni rezultat)

G.H.B MEDRESA – DRUGA GIMNAZIJA 2:2 (Šorlija x2 / Šapčanin, Borčak)

G.H.B MEDRESA: Mujkić, Omerhodžić, Mujić, Dervišević, Mešan, Kovačević, Ešpić, Čelenka, Hasanović, Korkutović, Čurović, Huseinbašić, Mehić, Mujkić, Hido, Babić, Šorlija, Šarić, Čolaković, Alibabić, Solo, Kožljak, Meša, Aletić, Kljajić.

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Šapčanin, Helać, Mujić, Mujan, Karišik, Rotić, Kovačević, Arnautović, Nikolić, Švrakić, Kravić, Alilović, Borčak.

TREĆA GIMNAZIJA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 3:2 (Marković, Golić, Lukovac / Resić, Efendić)

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić A., Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo, Gluhić, Golić.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 0:5 (Službeni rezultat)

PRVA GIMNAZIJA – INTERNACIONALNA ŠKOLA 4:4 (Salihić x2, Hrvanović, Salanović / Handžić x2, Bozalija, Nargalić)

PRVA GIMNAZIJA: Mujezinović, Ždralić, Tahat, Salihić, Salanović, Berilo, Kurtović, Avdić, Vitlar, Hrapović, Sušić, Džanko, Čaušević.

INTERNACIONALNA ŠKOLA:Brajlović Bi., Gološ, Miftari, Nargalić, Bozalija, Gorušanović, Handžić, Brajlović Ba., Mehanović, Karalić.

GIMNAZIJA SSST – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 0:17 (Mustafić x2, Mušović x2, Krakonja x6, Šašivarević x3, Bukva, Fejzić x2, Hafizović)

GIMNAZIJA SSST: Jurak, Gajević, Abdurahmanović, Ćelosmanović, Zelić, Omerović, Jurčević, Novo, Hamzić, Tahirović, Siručić, Zeković, Ličina.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 2:3 (Mehmedić, Bulagić / Kovačević Dž. x2, Selimović)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Ćesko, Džeko, Bulagić, Rosan, Kurtušić, Mešić, Ibrišimović, Tarić, Drnda, Sadiković.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Šehić, Lelo, Beširević, Musić, Suljević, Memić, Kovačević Dž., Zulčić, Haznadar, Kovačević S., Hadžić, Lukić.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ 7:0 (Tvrtković x4, Ćutuk x2, Bašić)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Tvrtković, Kurtanović, Veladžić, Srna, Jahić, Pašić, Kunovac, Ćutuk.

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ: Hodžić, Zerdo, Sirćo, Fakić, Muslim, Bektić, Mudrov, Islam, Melunović, Hadrović, Skenderi.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE 9:5 (Memović x2, Balta x2, Turbić x2, Mujezinović A., Džudžević, Muhić / Saljević x2, Aljić x2, Dedić)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Šehović, Turbić, Mujezinović Dž., Bukva, Fetahović, Vatrić, Mujezinović A., Memović, Balta, Osmanović, Đurđević.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

GIMNAZIJA OBALA – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 3:3 (Omeragić, Mahić, Hajro / Nesimi x2, Paripović)

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU – GIMNAZIJA DOBRINJA 5:5 (Islami, Suljić, Mostarlić x3 / Islami(AG), Kahriman x2, Ožegović x2)

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU: Čelić, Suljić, Mostarlić, Tatlić, Islami, Drnda.

GIMNAZIJA DOBRINJA: Ožegović, Kahriman, Karkelja, Tutundžić, Tokić, Ahmedspahić, Čolaković, Katica, Prcić, Krezić, Memišević, Hadžalić, Berberović, Trnka.

ČETVRTA GIMNAZIJA – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 1:12 (Tiganj, Divjan x2, Ahmeti, Semić x3, Mahović x3, Ogrešević, Hasančić, Veselinović)

ČETVRTA GIMNAZIJA: Kabahija, Sabljica, Krajina, Mulaosmanović, Vranj, Zebić, Stršević, Čivić, Bulut, Pačariz.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Ahmeti, Divijan, Mahović, Ogrešević, Hasančić, Sarvan, Semić, Jašarević, Mujić, Cernica, Bajrović, Tinjak, Šehović, Agić, Pojata, Veselinović, Khashuf.

 

liga srednjih skolamuškarciroyal sport jelly
KOMENTARI

KOMENTARI