Phoenix ponovo poražen, 14 poena Mirze Teletovića

Sunsi su tokom tri četvrtine meča bili ravnopravan, ako ne i bolji protivnik, imali su i prednost, ali su u posljednjoj dionici sve uprskali i upisali novi poraz.

Mirza Teletović također nije imao svoju noć. Izgubio je 11 lopti, te u zbiru postigao 14 poena za 21 minutu na parketu. Booker je kod Phoenixa bio najefikasniji sa 19 poena, dok je Dallas do trijumfa vodio Deron Williams sa 27 poena.

Uspješni gosti ovog puta bili su Charlotte i Golden State koji su upisali pobjede nad LA Lakersima i NY Knicksima. Charlotte je trijumfovao rezultatom 101:81, dok je Golden State bio uspješan rezultatom 116:95.
Tijesne trijumfe ostvarili su Portland i Orlando na svojim parketima.

Portland je rezultatom 96:93 bo bolji od Minnesote, a Orlando s 119:114 od Bostona. Miami je ubjedljivo porazio Atlantu sa 105:87.