Sport Centar

Peta Gimnazija deklasirala Drugu, igrači Al-Amela konačno stigli do pogotka

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano treće kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

Peta Gimnazija deklasirala Drugu, igrači Al-Amela konačno stigli do pogotka
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano treće kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

GIMNAZIJA DOBRINJA – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 1:1 (Tutundžić / Nesimi)

GIMNAZIJA DOBRINJA: Ožegović, Kahriman, Karkelja, Tutundžić, Tokić, Ahmedspahić, Čolaković, Katica, Prcić, Krezić, Memišević, Hadžalić, Berberović, Trnka.

ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.

GIMNAZIJA OBALA – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 3:3 (Džogaz, Omeragić, Malić / Divjan x2, Sarvan)

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Ahmeti, Divijan, Mahović, Ogrešević, Hasančić, Sarvan, Semić, Jašarević, Mujić, Cernica, Bajrović, Tinjak, Šehović, Agić, Pojata, Veselinović, Khashuf.

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU – ČETVRTA GIMNAZIJA 5:5 (Islami S. x3, Duranović, Mostarlić / Mulaosmanović, Kabahija x2, Sabljica x2)

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU: Čelić, Suljić, Mostarlić, Tatlić, Islami, Drnda.

ČETVRTA GIMNAZIJA: Kabahija, Sabljica, Krajina, Mulaosmanović, Vranj, Zebić, Stršević, Čivić, Bulut, Pačariz.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 0:5 (Fetahović x4, Memović)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Tvrtković, Kurtanović, Veladžić, Srna, Jahić, Pašić, Kunovac, Ćutuk.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Šehović, Turbić, Mujezinović Dž., Bukva, Fetahović, Vatrić, Mujezinović A., Memović, Balta, Osmanović, Đurđević.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE 1:6 (Drnda / Tabak, Bešić x5)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Ćesko, Džeko, Bulagić, Rosan, Kurtušić, Mešić, Ibrišimović, Tarić, Drnda, Sadiković.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 2:6 (Daffala x2 / Kovačević x2, Beširević x3, Lukić)

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ: Hodžić, Zerdo, Sirćo, Fakić, Muslim, Bektić, Mudrov, Islam, Melunović, Harović, Skenderi.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Čeković, Lelo, Kurtić, Hadžić, Kovačević S., Kovačević Đ., Suljević, Jašarević, Memić N., Haznadar, Memić A., Grabovica, Lukić.

PRVA GIMNAZIJA – GIMNAZIJA SSST 5:0 (Službeni rezultat)

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 1:7 (Bečić / Šašivarević x3, Krakonja x3, Mušović, Kurahović)

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Čamdžić, Smajić, Bečić, Habibović, Tatar, Jardan, Muratović.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

INTERNACIONALNA ŠKOLA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 1:6 (Brajlović / Turčalo, Selimović, Selak x3, Šehić)

INTERNACIONALNA ŠKOLA:Brajlović Bi., Gološ, Miftari, Nargalić, Bozalija, Gorušanović, Handžić, Brajlović Ba., Mehanović, Karalić.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Ajanović, Vidović, Šehić, Beširević, Berilo, Selak, Sjenar, Imamović, Selimović, Kolar, Tarić, Slatina, Paldum.

G.H.B MEDRESA – TREĆA GIMNAZIJA 0:3 (Delić A., Gluhić, Golić)

G.H.B MEDRESA: Mujkić, Omerhodžić, Mujić, Dervišević, Mešan, Kovačević, Ešpić, Čelenka, Hasanović, Korkutović, Čurović, Huseinbašić, Mehić, Mujkić, Hido, Babić, Šorlija, Šarić, Čolaković, Alibabić, Solo, Kožljak, Meša, Aletić, Kljajić.

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić, Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo, Gluhić, Golić.

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 2:10 (Ezzijani, Adžmin / Mulahmetović, Bjelić x2, Ahmetović x2, Dervišagić x2, Bradarić, Efendić x2)

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL: Jahja, Lutfi, Badr, Hamza, Suhajd, Adnan, Abdulaziz.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

DRUGA GIMNAZIJA – PETA GIMNAZIJA 0:9 (Zilić x3, Šturanović, Demirović x2, Bećirbašić x3)

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Šapčanin, Helać, Mujić, Mujan, Karišik, Rotić, Kovačević, Arnautović, Nikolić, Švrakić, Kravić, Adilović.

PETA GIMNAZIJA: Mahovčić, Nurković, Gušić, Mehović, Dedović, Čubara, Bećirbašić, Hurić, Danović, Mehičić, Bibović.

 

royal jelly liga srednjih skolasport centar
KOMENTARI

KOMENTARI