Partizan u finišu do trijumfa nad Mladosti, beogradski komentator začuđen pristupom bh. tima

Fudbaleri Partizana slavili su pobjedu rezultatom 2:0 protiv Mladosti Doboj-Kakanj u Antaliji u okviru pripremnog susreta.

U toku su pripremne utakmice u Antaliji, a bosanskohercegovački premijerligaš Mladost DK je poražen od Partizana, ali je ipak ostavio dobar utisak.

Meč je protekao u blagoj inicijativi Partizana, ali Crno-bijeli nisu mogli do gola sve do samog finiša susreta, kada je sa bijele tačke pogodio Ricardo Gomes. Igrao se 75. minut. Konačan rezultat postavio je Marković u 85. minuti.

Interesantno, komentator Partizan TV-a je tokom prenosa uživo istakao da je očekivao lagan trijumf Beograđana, ali da je iznenađen pristupom tima za kojeg nikada nije čuo (aludirajući na Mladost DK).

Poznati folk pjevač gleda uživo duel Mladosti DK u Antaliji: Cijeli život navijam za Želju i Partizan

Mladost DK: Velić, Isaković, Marković, Horić, Nikolić, Bojo, Welbeck, Atajić, Anđušić, Arežina i Fanimo.

Partizan: Stojković, R. Miletić, Marković, Valiente, G. Miletić, Kosović, Zdjelar, Zakarić, Stevanović, Nikolić, Ricardo Gomes.