Partizan savladao Megu: Lazić promašio svaki šut, Tomić nije upisao minutažu

Partizan je na gostovanju kod Mege Bemax ostvario pobjedu (89:102), a ovo je bila veoma loša večer za reprezentativce Bosne i Hercegovine, Aleksandra Lazića i Obrada Tomića.

U prvoj četvrtini vodstvo se smjenjivalo, a do prednosti Partizan je došao početkom drugog perioda i do kraja utakmice je nije ispustio. Najveća prednost iznosila je 18 poena.

Tomić nije upisao minutažu u redovima Partizana, dok s druge strane u redovima Mege Lazić je odigrao nešto više od 23 minute, a u tom periodu promašio je svaki šut. Za dva poena pokušao je četiri puta, a tri puta je šutirao trojku.

Partizan su do pobjede vodili Williams-Goss sa 23 poena, te Marinković sa poenom manje. Megi nije pomoglo 26 poena Ennisa, a Bitadze je dodao 19 poena.