Parižani slave Mbappea: Hat-trick nevjerovatnog Francuza u pobjedi protiv Monaca

Završena je utakmica 33. kola francuske Ligue 1, a PSG je upisao pobjedu protiv Monaca rezultatom 3:1.

Heroj domaćih je bio nevjerovatni Kylian Mbappe koji je postigao hat-trick.

Mladi Francuz je redom zabijao u 15’, 38’ i 56’ minuti, a jedini gol za Monaco je postigao Golovin u 80. minuti.

Utakmicu je obilježio i povratak Neymara na fudbalske terene, a Brazilac je na teren ušao u 46. minuti umjesto Kurzawe.

Monaco je napravio sebi dodatne probleme ovim porazom i slijedi im teška borba za opstanak do kraja sezone.